Velikonoce ve Strakonicích

30.03.2018 09:30

 

Co nás čeká? To se dozvíte později...

 

Všichni starší 9-ti let si svůj batoh povezou vlakem a poté si jej odnesou na základnu (cca 1km). Mladším se batohy naloží a odvezou již z Plzně. Všechny věci zabalte do batohu, společně se spacákem či karimatkou (popř. pevně připevněte k batohu). Rodiče, balte se svými dětmi. Ať ví, jak věci zabalit zpět, a co kde v batohu vůbec mají.

 

Termín PÁ 30. 3. - PO 2. 4. 2018

 

Sraz: 9:30 v Nádražní ulici nebo o něco výš u soudu (podle volných parkovacích míst) - nakládka batohů mladším 9-ti let, hudebních nástrojů (kytara, ukulele), křehkých potravin (mazance, beránci),... Poté přesun na Hlavní vlakové nádraží.

Cena: Vybírá se 490,- Kč. Cena zahrnuje ubytování 150,- Kč (3x50,- Kč), doprava 100,- Kč, jídlo 180,- Kč (3x60,- Kč), vstup do bazénu 60,- Kč.

Stravování: budeme vařit společně, takže si vezměte pouze svačinu na celý pátek.

Ubytování: budeme přebývat ve zděné budově ve Strakonicích (www.skaut-strakonice.cz/kremelka). K dispozici kuchyňka, WC, elektřina, pitná voda, teplá voda, sprcha. Spí se na zemi, proto zapotřebí karimatka.

S sebou: malý batoh, spacák, karimatka, přezůvky, vhodné a přiměřené oblečení (ven, do místnosti, na spaní, na převlečení ponožky, spodní prádlo, tepláky, tričko, mikina,...), psací potřeby (papír, tužka), baterka, pláštěnka, hygienické potřeby (ručník, mýdlo, kartáček, pasta, hřeben), pořádné vyšlápnuté boty (naimpregnované), ešus nebo miska, hrneček, lžíce, plavky, oddílový šátek a tričko (lze zakoupit u Fčelky).

Návrat: pondělí v 15:57 hod na Hlavní vlakové nádraží..

Pošlete Fčelce SMS (777 008 407) nebo e-mail (23.severka@seznam.cz) či na FB napište zprávu s účastí i neúčastí na akci nejpozději do 25. 3. 2018. Jídlo, materiál a jízdenky se nakupují dopředu, proto je důležité, abychom věděli počet účastníků.