Halloweenské slavnosti dýně na Šumavě

02.11.2018 16:30

 

První víkend v měsíci listopadu se vydáme do lesů Šumavy k obci Javorná, kde strávíme dva dny, při kterých navštívíme blízké i vzdálenější okolí. 

 

Všechny věci balte s dětmi  do velkém batohu. Vše musí být zabaleno uvnitř. Všichni by měli být schopni svůj batoh unést alespoň na krátkou vzdálenost. Malý batoh vezměte zvlášť se svačinou, pitím.

Termín: pátek 2. 11. – neděle 4. 11. 2018.

Sraz: pátek 2. 11. v 16:30 na parkovišti u Centrálního autobusového nádraží. Zde na nás bude čekat bus.

Cena: ???,- Kč (120,- jídlo, 200,- Kč ubytování, ???,- doprava).

 

Stravování: budeme vařit společně, takže si vezměte pouze svačinu na pátek.

Ubytování: spíme ve skautské základně Bílý Orel. Jde o velkou zděnou stavbu plně vybavenou - elektřina, pitná voda, sprchy, kuchyňka,... Spaní je na postelích v jednotlivých pokojích ve svých spacácích.

 

S sebou: malý batoh, svačina a pití na pátek, baterka, pláštěnka, spacák, přezůvky, vhodné a přiměřené oblečení (ven, do místnosti, na spaní, na převlečení ponožky, spodní prádlo, tepláky, tričko, mikina,...), psací potřeby (papír, tužka), stezka, hygienické potřeby (ručník, mýdlo, kartáček, pasta, hřeben), pořádné vyšlápnuté boty (naimpregnované), oddílový šátek a tričko (lze zakoupit u Fčelky), halloweenský převlek.

Návrat: neděle 4. 11. 2018 v 16:00 tamtéž jako na sraz.

 

Pošlete Bodlákovi SMS (720 467 724) nebo e-mail (23.severka@seznam.cz) s předpokládanou účastí i neúčastí na akci nejpozději do 30. 10. 2018. Nevyužitá kapacita autobusu a základny bude doplněna o děti z SDH Bolevec, kteří s námi také jedou. Proto je důležité vědět počet Severáků co nejdříve.

 

www.krjplzen.cz/fotogalerie-bily-orel